Logo

Společnost pro orbu ČR, z.s.

45. ročník Mistrovství České republiky

45. ročník Mistrovství České republiky v orbě je minulostí.  Uskutečnil se ve dnech 5. a 6. 10. 2018 na pozemcích Zemědělského družstva Kalich v Kamenici nad Lipou, v místní části Vodná. Za krásného, slunného počasí několik tisíc návštěvníků sledovalo 50 soutěžících v šesti kategoriích. Soutěžních dnů se zúčastnilo i 28 vystavovatelů převážně zemědělské techniky. Společnost pro orbu ČR, z.s., ve spolupráci se Střední průmyslovou školou, středním odborným učilištěm Pelhřimov a městem Kamenice nad Lipou připravili pro účastníky losování parcel v krásném prostředí Pivovaru Kamenice a dobrá nálada se přenesla i na soutěžní pozemky. Mnoho návštěvníků odcházelo s dobrým pocitem příjemně prožitého víkendu.

Další mistrovská celorepubliková soutěž se uskuteční 5.10.2019 v Žabčicích u Brna u příležitosti 100. výročí Mendelovy univerzity v Brně.

45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky 45. ročník Mistrovství České republiky