Logo

Společnost pro orbu ČR, z.s.

Vážení příznivci soutěžní orby,
dovolte, abychom Vás pozvali na 7. Mistrovství Ústeckého kraje v orbě, které se uskuteční v sobotu 8. 7. 2023 od 10 hodin na pozemku zemědělské společnosti KLUK Dušníky s.r.o. (okres Litoměřice, GPS: 50.4171628N, 14.1940839E). Pozvánku na krajské mistrovství lze stáhnout zde.

Letošní ročník slibuje zajímavou podívanou, k 15. 5. (uzávěrka přihlášek) je přihlášeno 32 soutěžících v šesti kategoriích. Novinkou a jistě i obrovským lákadlem pro diváky bude i účast tří soutěžících s RC modely traktoru Zetor 7745 a dvouradličným neseným klasickým pluhem Kverneland či dvou tříradličných pluhů v měřítku 1:10.

Je zajištěn i další bohatý doprovodný program – výstava historické a moderní zemědělské techniky, RC modely zemědělských strojů v akci, předvádění historických zemědělských strojů, vyhlídkové lety vrtulníkem, soutěž ve zručnosti ovládání traktoru aj.
Krajské mistrovství spolupořádají Spolek podřipských oráčů, z.s. a Společnost pro orbu ČR, z.s. ve spolupráci se zemědělskou společností KLUK Dušníky s.r.o. a obcí Dušníky za přispění paní Ludmily Holadové, města Roudnice nad Labem a MAS Podřípsko. Letošní ročník se koná opět pod záštitou Ústeckého kraje.

Informační leták se situační mapou místa konání krajského mistrovství lze stáhnout zde.

Bližší informace podá:
Ing. Zdeněk Ondra
předseda Spolku podřipských oráčů, z.s. a člen výboru Společnosti pro orbu ČR, z.s.
tel. 732 700 340
mail: zdenekondra@seznam.cz
web: www.orba-cr.cz